Työnohjaajat


HELP:n terveystyöryhmä on koonnut koulutukseltaan päteviä, helluntaiseurakuntaan tai muihin vapaisiin suuntiin kuuluvia työnohjaajia valtakunnalliseksi työnohjaajarenkaaksi. Työnohjaajarenkaan jäsenet ovat:

  • Petteri Arasalo, Tampere, puh. 044 090 1759, petteri_arasalo@hotmail.com
  • Päivi Helena Berg, Lahti puh. 050 517 8386, p.vanhalakkaberg@gmail.com
  • Sari Bollstrom, Lohja, puh. 041 501 8316, sbollstrom@gmail.com, http://www.terapiariihi.com
  • Anneli Hankkio, Kangasala, puh. 050 342 6730, anneli.hankkio@gmail.com
  • Jaana Helander, Heinola, puh. 040 752 8270, jaana.helander@phnet.fi
  • Marita Hietala, Juva, puh. 050 325 0057, tittamaari@hotmail.com
  • Antti Hirviniemi, Turku, puh. 040 867 3736, antti.hirviniemi@tarinatila.fi, http://www.tarinatila.fi
  • Raili Holappa, Vaala, puh. 040 416 6779, raili.holappa@vaala.fi
  • Miika-Markus Järvelä, Tampere, puh. 044 77777 88, mmj@du.fi, http://www.mmjsupport.fi
  • Sami Kallio, Tampere, puh. 040-8073841, skkallio@elisanet.fi
  • Nina Katajavuori, Helsinki, puh. 050 553 7922, nina.katajavuori@helsinki.fi
  • Merita Kattelus, Lapua, puh. 040 731 4663, merita.kattelus@netikka.net
  • Marja-Leena Kemppainen, Oulu puh. 044 260 4290 marja-leena.kemppainen@ouka.fi
  • Varpu Kolehmainen, Kuopio, puh. (017) 282 6438 varpu.kolehmainen@luukku.com
  • Katja Köykkä, puh. 040-7225255, katja.maria.koykka@gmail.com
  • Aila Lankinen, Lahti, puh. 040 750 9175, aila.lankinen@hotmail.com
  • Marja Lehmuskoski, Uurainen, puh. 0407371001, marja.lehmuskoski@gmail.com,
  • Tuomo Lyhty, Kuopio, puh. 050 590 5057, tuomo.lyhty@diak.fi
  • Mikko Metsänen, Valkeakoski, puh. 040 705 0716, mikko@akaanrukkanen.fi
  • Akseli Mäkelä, Turku, puh. 040 5488724, akseli.makela@gmail.com, http://www.akselimakela.fi
  • Riitta Mäntylä, Kuopio, puh. 044 321 2725, riitta@mantyla.info, http://www.mantyla.info/riitta
  • Jaakko Neulaniemi, Kurikka, puh. 040 709 3913, neulakaveri@luukku.comi
  • Vuokko Pitkänen, Kuopio, puh. 040 067 9609, vuokko.pitkanen@dnainternet.net
  • Maria Tanttu, Vantaa, puh. 0405715886, mariatanttu@hotmail.com
  • Teuvo Toivanen, Tampere, puh. 040 062 6006, teuvo.toivanen@nic.fi
  • Jukka Valopaasi, Uusikaupunki, puh. 044 295 7510, jukka.valopaasi@uusikaupunki.fi
  • Mirjam Valopaasi, Uusikaupunki, puh. 050 301 2944, mirjam.valopaasi@uusikaupunki.fi
  • Jouko Vuorenniemi, Heinola, puh. 044 511 0361, jouko.vuorenniemi@gmail.com
  • Minna Väisänen, Kouvola / Lahti / Helsinki, puh. 050 583 1951, posti@minnan.fi, http://www.minnan.fi

    Työnohjauksen esite